Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek beteg? és ne...

Hogyan legyek beteg? és ne ilyeneket: te már alapból beteg vagy

Figyelt kérdés
..ijen is jöhet: sós víz.. hosszú válaszokat többet is írhattok DE olyat amin 1 nap alatt beteg leszek pl: LÁZ,FÜLFÁJÁS
2011. febr. 11. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Hm, sztem menj el az orvoshoz és mondd neki, hogy nagyon beteg vagy fáj a torkod, meg mindened. Ki fog írni pár napra. Gondolom erre megy ki a játék.

Sőt nekem olyan is volt, hogy elmentem, és megmondtam, hogy nem vagyok beteg, de kell 3 nap hogy a végére érjek az érettégi tételeknek. Kiírt akkor is. Igaz az gyerekorvos volt, én meg ugye gimis.

2011. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

o.O Majdnem írtam valamit, mit csinálj, de szerintem annyi eszed van, képes lettél volna megcsinálni.


Ha reggel mész, akkor mondd azt, hogy este szoktál belázasodni, fáj a fejed, influenzásnak érzed magad, most annak van szezonja.

Három nap szabi.


Miért kell betegnek lenni pont hétvégére?


Amúgy még él az a szabály, ha valakinek egy adott évben X óránál több hiányzása van, akkor évet ismétel?

2011. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Már így is túl sokat hiányoztál, nyelvtanról és bioszról biztosan:

[link]

Egy nap alatt semmitől nem leszel beteg, legfeljebb, ha beszedsz valamit, eltöröd valamid, megvágod, és direkt ártasz magadnak.

Az meg nem betegség, hanem öngyilkossági kísérlet, vagy "öncsonkítás", hat hónap idegszanatórium.

És egy életen át tartó megbélyegzés.


Ha több vagy 18-nál (erősen kétlem, legalább is nagyon remélem, hogy max 10 lehetsz,) és 50 kg-nál, menj el vért adni, azt a napot igazolják. Akkor mész, amikor akarsz, fél óra alatt túl vagy rajta, és az egész napod szabad.

2011. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Na én akkor mondok egy tuti receptet:

Nekem le volt gyengülve az immunrendszerem kicsit de ez annyi volt h kicsit köhögtem de semmi hőemelkedés meg semmi.Erre mondták a többiek suliban hogy másnap írunk töriből de én hiányoztam előtte és nem tudtam tanulni. Na erre elkezdtem olvasgatni az interneten. És persze a gyakorikerdesek.hu-n találtam meg a nekem való választ.

Fürdés után kimentem egy pizsamagatyában vizes hajjal a teraszra kb 1-1,5 percig. Utána be majd vagy 5 perc után megint ugyanez. Elalvás előtt pedig egy bokazoknit bevizeztem felhúztam a lábamra és reggelre olyan beteg lettem hogy nem én mentem az orvoshoz hanem neki kellett jönni. Nagyon szenvedtem, meg is bántam hogy ezt csináltam. Egész nap 39 fokos csillapíthatatlan láz meg nagyon erős fejfájás. Egész nap vizes törülköző. De másnap délre már a lázam nem volt sehol de a doki kiírt egy egész hétre és még gyógyszert sem kaptam mert azt mondta csak ki kell feküdni.

Na ez volt Kedden és most még mindig köhögök kicsit meg fújom az orrom de semmi más és az volt a legdurvább hogy a lázas nap utáni nap mint akit elvágtak úgy elmúlt.

Nem ajánlom csak végső esetben mert az a keddi nap nagyon gyilkos volt...:))

2011. febr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

te lökött vagy:) akár magamat olvasnám 15 évvel ezelőtt,mindent a cél érdekében...Én egyszer minden praktikát bevetettem,de semmi,nemvolt más megoldás egy konténer tetejét rácsaptam a kezem fejére,mivel jobb kezes vagyok,a jobbra...Tuti volt a siker,voltfájdalom,meg hiányzás,egészen 3 hétig,mert megkelett műteni.

Emlékezetes volt!

Sztem örülj neki,hogy egészséges vagy,mint a makk,ez manapság ritka,ha meg csak lógni akarsz a fenti ötletetekkel kullogj el a dokidhoz,add elő a hattyúk halálát,és tuti 1 hét szünet!

Amúgy,amit nagyon szeretnél,azt állítólag bevonzod,és nem lenne jó,ha komoly beteg lennél...ráadásul egészséggel viccelni nem jó dolog!:)

2011. febr. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet,hogy az orvosok többnyire elég dörzsöltek,és az,hogy valaki jóindulatú,nem tévesztendő azzal,hogy hülye is. És ezt ők se szeretik.Tehát:felesleges előadni a nagyhalált,mert 15-20 év tapasztalattal,főleg ebben a korosztályban,már messziről megérzik a kamut,és ráadásul nem is szimpatikus,utána,ha már bebuktál,neigen lehet szépíteni.Szóval,hacsak nem akarsz tényleg szenvedni,ami ugye ritkaság,még a mazochizmusnak is vannak határai,jobb lesz,ha azt mondod,ami van:szükséged van egy-két napra.(Felnőtt orvosoknál a táppénz miatt ezt ugye nem etikus eljátszani,mert csalásnak és okirathamisításnak minősül)
2011. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek azért még várom a válaszokat.:)
2011. febr. 15. 15:12
 8/8 anonim válasza:
23%
egész jó kis praktikákat olvasni. amúgy én doga miatt soha nem akarnék hiányozni, nekem ennél összetettebb a problémám. a családommal szerepelni fogunk az újságban, és a képhez ugye szeretnék jól kinézni. meg akarom mosni a hajam, de a holnapi tesióra úgy ahogy van szétbarmolná, és a sminkem is teljesen elfolyna, ez persze mind megoldható LENNE, csak hogy messzire járok suliba, és éppen csak hazaesnék a fotózásra, úgyhogy sem átöltözni, sem újrasminkelni nem lenne időm... mellesleg a mandulám amúgy is begyulladt már egy kicsit, holnapra ígyis-úgyis beteg leszek, de biztosra kell mennem. tudom, elég hiú dolog, de hát a nők lapjában szerepelni, lévén, hogy elég népszerű vagyok a suliban, nem akarok nyomoronc fejjel kinézni. szerintem érthető.
2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!