Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Elvékonyodott nagyon a...

SOS! Elvékonyodott nagyon a bőröm, most vettem észre. Az utolsó hajszálér is átlátszik rajta, szinte már kék vagyok teljesen. Mit lehet ilyenkor tenni? Másnál is volt ilyen? 20/L

Figyelt kérdés
Esetleg egy jó bőrgyógyász, allergológus elérhetőségeit szívesen elfogadnám, mert az én bőrgyógyászom hasznavehetetlen :(
2011. febr. 11. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
"Mit lehet ilyenkor tenni?" kezeltetni a visszereidet...és beleolvasni egy biosz tankönyvbe a bőrről, az nem tud elvékonyodni...
2011. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha már bioszról beszélünk, tudtommal a visszér vagy lila vagy kidagad, az én ereim csak átlátszanak.

Ráadásul nem hiszem hogy a mellkasomtól kezdve az ujjaimig visszér lenne rajtam mindenhol, az már tényleg biológiai csoda lenne

2011. febr. 12. 00:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Az nem mondom, hogy jó, mert egyelőre csodát még ő sem tett velem, de nekem ő a körzeti bórgyógyós, és azért lelkiismeretesenk tűnik, ahhoz képes hogy a TB-s rendelésére járok.

[link]

2011. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy más irányba is el kellene indulni. Házidokinak mutattad? Vérképet csináltattál?
2011. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, az én orvosomnál csak jobb lehet, aki ránéz és közli hogy "ez csak egy kis ekcéma" :)
2011. febr. 12. 15:40
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, ha már diagnózisod is van, akkor miért nem kezeled azt az ekcémát...
2011. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kollagént, már kapszulában is lehet kapni, a bőr képződéséhez nélkülözhetetlen anyag. Ha nem eszel elég állati bőrkét, vagy inas részeket nem cuppogatsz le, akkor nem jutsz hozzá elég mennyiséghez ebből a fontos anyagból.
2011. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves 18.17-es az ekcéma az teljesen más bőrbetegség, valószínű azért nem kezeli a kérdés kiírója.


Sajnos jó szakembert nem tudok, de bárkihez mész, okosabbat mond "egy kis ekcémánál". (:

2011. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DannyZuko ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb amit csinálhatsz, hogy nyakoncsapod magad, hogy miért ide irogatod a kérdéseidet, amikor az egészséged foroghat kockán... Ezután közvetlenül lesétálsz a háziorvosodhoz és ő felállít majd egy diagnózist...
2011. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!