Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja a hajamnak? Nem...

Mi baja a hajamnak? Nem hullik, legalábbis nem vettem észre, hogy csomókban hullana, mégis megritkult, elvékonyodott. Az érdekes, hogy inkább az egyik oldalon látványos. Olyasmi, mint a férfiaknál a kopaszodás. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem hullik, legalábbis nem vettem észre, hogy csomókban hullana, mégis megritkult, elvékonyodott. Az érdekes, hogy inkább az egyik oldalon látványos. Olyasmi, mint a férfiaknál a kopaszodás. :( Mitől lehet? Már egy éve nem festem, nem is vasalom, nem használok felesleges hajápoló cuccokat.
2011. ápr. 15. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?én is épp most írtam ki egy kérdést ezzel kapcsban nekem is nagyon hullik és jó lenne megoldást találni.

A magas férfihormon szint okozza egyébként jobb esetben meg lehet időszakos is lehet épp a hidegtől kezdett hullani esetleg a sok hajvasalás a szervezet vészjelzése egy gyulladásra v vmilyen beteségre.

sajnos nálunk ez családi örökség is úgyh nemtudom mennyire lehet megállítani.Én úgy hallottam a kovaföld kapszula segíthet nekem azt mondták.Most azt fogom kipróbálni aztán remélem ér valamit...

2011. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

24 vagyok.

Próbáltam már Revalidot, biotint, most tartok én is a kovaföldnél.

2011. ápr. 19. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
és azok amit eddig használtál egyáltalán nem használtak?
2011. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jól tettem fel a kérdést :P
2011. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rámetem az elsőre amit írtál és azt találtam h előfordulhat h fokozott szőrösödés lép fel,melléhatásként.Na én ezt nagyon nem szeretném te tudsz erről valamit v mit tapasztaltál?
2011. ápr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Revalidnál végigszedtem a három hónapos kúrát, biotinból is kb. ennyit. (tarottam közöttük pár hónap szünetet, hogy hátha) Vettem koffeines sampont stb. Hát nem nagyon veszem észre, hogy dúsabb lenne a hajam, néha inkább úgy érzem, hogy egyre csak kevesebb. :( Bár néha felfedezek pici hajszálakat, mintha nőne valami, de nem tudom. Mióta nem festem a hajamat teljesen elvékonyodott. :( Már fogalmam sincs, hogy mit csináljak, legszívesebben levágnám kopaszra az egészet. :(
2011. ápr. 22. 09:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el a kovaföldet próbáld meg te is hátha segít.Már a hit is sokat számít.:)

Sajnos van az örökletes hajhulllás ami nekem is van erre nem sok megoldás létezik de talán le lehet lassítani a folyamatot.

Nekem is nagyon dús hajam volt most meg már nem tudom hova kotorni annyira elvan vékonyodva.

Dúsító sampont is próbálhatsz esetleg nekem az sokat dob rajta de azzal is vigyázni kell mert ha sokat használod kiszálkásítja a hajat.

2011. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!