Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha hiretelen felállok fénycsík...

Ha hiretelen felállok fénycsíkokat látok. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Ilyenkor sok kicsi fénycsíkot látok a szemem előtt, ami ide-oda rebdes, de hamar elmúlik. És a jobb szemem felett a szemöldökömnél is szokott a fejem fájni néha egy pontban.
2011. febr. 13. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Leesik a vérnyomásod. Ne hirtelen mozdulattal kelj fel, mert el is szédülhetsz.
2011. febr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen felállástól leesik a vérnyomásod, és emiatt látsz pontokat meg csíkokat. Amikor valaki elájul, akkor is a vérnyomása megy le és amiatt ájul el. Én mikor évnyitón majdnem elájultam, mert a napon kellett állni 1 órát, előtte már másodpercekre eltűnt a kép a szemem elől, meg sárgás pontokat láttam mindenhol. Ha sűrűn jelentkezik elmehetsz háziorvoshoz vele, de szerintem ez nem akkor bibi. Úgy értem ha hirtelen állunk fel előfordul, egészséges emberrel is. De ha aggódsz emiatt menj dokihoz.
2011. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2011. febr. 13. 02:04
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyenkor elsötétül mindenki és tiszta forró vagyok :S aztán neki kell támaszkodnom valaminek 2 másodperc és elmúlik.
2011. febr. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minden* nem mindenki xD
2011. febr. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nálam is szokott ilyen lenni

nálam először csak sötétséget látok utána jönnek ezek a diszkófényre hasonlítható fények..ilyen becsukom a szemem.

volt hogy éreztem h mindjárt elájulok de gyorsan leültem,

de nekem is a szemöldökömnél szokott utána nyilalni a fájás.

2011. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!