Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet szívfájdalmam?

Mitől lehet szívfájdalmam?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre többször fordult elő, hogy szúródott a szívem.Gondoltam arra is, hogy csak beszorult a levegő.Éles szúró fájdalmat érzek.Amikor nem fáj akkor is van néha egy kis érzékenysége.Olyan nehéznek érzem.Volt már valakinek ilyen? Szerintetek mitől lehet? Stressztől esetleg?

17/L


2011. febr. 14. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt. Tényleg a beszorúlhatott levegő. Én azt csináltam, h előrehajultam, és kicsit nyomtam a mellkasom ,úgy lélegeztem, hátha rendbejön. Utána is szúrt kicsit, de azután lévő nap teljesen elmúlt..
2011. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hátbizony nekemis szokott a doki aztmonta az infarktus elöjele lehet
2011. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen,lehet stressztől!Jó lenne a háziorvosod meglátogatni!Nehogy baj legyen belőle!!!
2011. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont azt mondta az orvos, hogy ha oldalt szúr, vagy fent, középen akkor az a tüdő, vagy rekeszizom. Most akkor azt sem tudom, ha szúr, mi az.
2011. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!