Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen altatót vegyek, vagy...

Milyen altatót vegyek, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vettem valeriánát, le is nyugtatott, estére kipróbáltam, bevettem 4 db-ot. Nagyon elálmosodtam tőle, de így is képtelen voltam elaludni..

Minden este ez van.. 2 órán át csak forgolódok, és a végén már ideges vagyok, sírok, amiért nem tudok elaludni..

Éjjel kb 3-kor felkelek, és 1-2 óra múlva tudok csak visszaaludni...


Mit csináljak??


15/L


2011. febr. 15. 18:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor rémálmaim is vannak...
2011. febr. 15. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Feküdj le, zárjál ki minden zavaró tényezőt, / TV, rádió, magnó,az elektromos készülékeket húzd ki /szellőztessél ki a szobádban, csukd le a szemed, és kezdjél el 100-tól egyesével visszafelé számolni magadban. Este fürödjél meg jó meleg vízben, amibe levendulát teszel. Igyál meg egy bögre mézes langyos tejet.
2011. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz mert ennek valami belső oka is lehet:
2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiszellőztetek, nincs bedugva elektromos cucc, minden jó és szép, de képtelen vagyok elaludni
2011. febr. 15. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, azonnal. Nem viccelek, én ugyanígy szenvedtem, persze kaptam én is okos tanácsokat, de aki nem élte ezt át, fogalma sincs arról, mennyire kimeríti és tönkre teszi az embert. A Valeriana meg semmit nem ér… Szóval pszichiáter, vagy a Te esetedben esetleg gyermekpszichiáter, aki kikérdez rendesen és meg fogja mondani, hogy miféle alvászavarban szenvedsz és mit tud felírni vagy ajánlani rá. Sajnos az altató a legjobb, persze nem örökké, hanem amíg helyreáll az alvásritmusod. Minél hamarabb menj el orvoshoz! Ha a pszichiáter nem elég, az Alvásdiagnosztikai és Terápiás Központot tudom ajánlani.
2011. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!