Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a leghatékonyabb gyógyszer...

Mi a leghatékonyabb gyógyszer náthára, lázra, köhögésre? (Lehet influenza? )

Figyelt kérdés

Nem olyanokra gondolok, amit reklámoznak a tv-ben percenként, mert szerintem semmi hatása nincs.. :(

Akármilyen ötletet várok, akár házi gyógymódot, lényeg, hogy holnap már ne legyek beteg... :)


2011. febr. 18. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
voltál orvosnál? antibiotikumok jók szoktak lenni. de sajnos igazi gyógymód szerintem nem létezik. én már kipróbáltam minden szart, de semmi nem segített. viszont a köhögésemre nagyon jó volt az ACC. lázra meg algoflexet szedtem, fél óra után levitte a lázam. nemrég jöttem ki én is ebből, csak én nem kaptam időben antibiotikumot, mert az orvosom egy idióta, és ráhúzódott a tüdőmre, szóval kaptam egy remek tüdőgyulladást aztán mellhártyagyulladást.
2011. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem voltam orvosnál, és hétfőig nem is tudok menni.. :S

Nekem sem szokott semmi hatni.. :(

2011. febr. 18. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menjél


Addig is, pl neo citran, vagy coldrex vagy valami hasonló.

Jól enyhítik a tüneteket

2011. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!