Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fulladásos, orrdugulós,...

Fulladásos, orrdugulós, köhögős allergia ellen mi a legjobb leghatékonyabb gyógyszer?

Figyelt kérdés

Vény nélkülit természetesen.

Télen jön elő főleg, nagy valószínűséggel a penész miatt. Mit ajánlotok? Illetve melyik gyógyszer milyen hatékony?

Köszönöm szépen.


2010. okt. 31. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nyáron szénanáthára szedtem Claritine Akut-ot (ha jól emlékszem). Szerintem más fajta allergiára is jó, nekem bevált. :)
2010. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló hasznos tanácsot adott, próbáld ki. Nem álmosít,nem kábít, de hatásos.
2010. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. allergiavizsgálatot

2. az allergiát okozó dolog megszüntetését

A penész amúgy se egy vicces dolog, az allergia a legkisebb baj vele.

2010. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen penésztelenítek. De sokszor ha dolgozok olyan helyen kell lenni ahol olyan por van, hogy maszkon át is belélegzed a spórát. Így is röhögnek az emberen ha maszkban állítok oda. Természetesen a lakást penésztelenítem.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

Olyan válaszokat várnék amiben nem szerepel a "kivizsgálás" és az "elmegyünk orvoshoz", köszönöm szépen.


Természetesen nagyon sok allergia teszten estem már át.

2010. nov. 1. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a leghatékonyabb az, ha a szervezeted helytelen reakcióját véded ki. Ez sok minden szennyezés és káros anyag miatt van. Telítve vagyunk méreggel. Ennek kiválasztásában kell segíteni, és vitamint pótolni. Fontos dolog azonban, hogy orvosok által elfogadott módon, pl. jó minőségű természetes táplálékkiegészítővel csináld.
2012. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!