Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Laborleletemen van egy olyan...

Laborleletemen van egy olyan érték, hogy Leu: 100, és a normál érték 0-10-ig jó. Nagy a baj?

Figyelt kérdés

Mit jelent ez egészen pontosan? Csak annyit tudok, hogy a fehérvérsejtekkel kapcsolatos...

Ne kíméljetek...


2011. febr. 19. 08:56
 1/5 poiu ***** válasza:
Mi van egy sorral följebb, egyel lejjebb? A Leu itt nem lehet leukocita (fehérvérsejt), mert az nem 0-10.
2011. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
Bocs, a laborlelet vizeletmintából van? Esetleg így, hogy Leu (víz):, ez fertőzésre, gyulladásra utal (lehet vese, húgyhólyag, bármi), amit ki kell vizsgálni és kezelni. Nem nagy ügy, de elhúzódhat, vszínűleg antibiotikumot is kapsz. Minden jót!
2011. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondoltam segítek, de ha leszarod már az első segítődet is, akkor leu100.

Nehogy már aki segíteni akar, pedálozzon, h. árulj el valamit ami fontos?

Ha meg nem az miért rablod az időnket?

2011. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi az isten bajod van?

Arra nem is gondolsz, hogy esetleg azóta nem ültem számítógép előtt és nem láttam a hozzászólásokat?

Egy ilyen idegbeteg segítségére amúgy sem szorulok...

2011. febr. 20. 09:03
 5/5 A kérdező kommentje:
EGYÉBKÉNT A VIZELETBŐL MÉRTÉK EZT AZ ÉRTÉKET, ezzel a kérdésemre is megadta a választ ez első válaszoló, akinek nagyon köszönöm
2011. febr. 20. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!