Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

A vérképemen a ferritin mért értékem 410, 0 ugr/l.49 éves férfi vagyok. Ez az érték magasnak számít, ha igen kihez forduljak?

2011. ápr. 27. 16:34  Privát üzenet  

A válasz
www.verkep.lap.hu, vagy a www.egeszseg.origo.hu oldalakon nézd meg.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2011. ápr. 27. 16:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Adott egy férfi, aki muszlimnak tartja magát. Részletek alább. Aki ért ehhez, kérem reagáljon, mert én már nem értek semmit?
Egy helybéli férfi megkért, hogy cseréljek már ki neki egy elektromos tükröt. Egy vw polo-ról van szó. Értek az ilyenekhez, úgyhogy kicserélem, a kérdés csak az, hogy mennyit...
Mostanában olvastam valahol, hogy a szisztolés és a diasztolés vérnyomásérték közti különbség (pulzusnyomás) 40-50között normális. Nekem 120/65körül mozog. Tehát55körüli a...
120kg 185cm 29 éves férfi vagyok kicsit elhízva Voltam vérvételen és 3 érték rossz lett. Koleszterin: 5,70 umol/L 0-5,20 GPT: 54 U/L 0-41 GGT: 64 U/L 9-40 ez milyen betegségre...
Ma miért nem érték ma a lányok számára ha egy férfi jobban hangsúlyt fektet a romantikára és kevesebbet a minnél több anyagi javak gyűjtésére?
Bőr férfi övet hol kaphatok a legjobb ár/érték arányban Budapesten?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!