Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehetne tenni? (influenza)

Mit lehetne tenni? (influenza)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm több, mint egy hete küszködik az influenzával. Már nem lázas, de ráment a kezére, amit mozgatni sem bír. Orvosnál volt, de elküldték, mert, hogy ezzel nem lehet mit csinálni...

Egyre rosszabbul van, csak fekszik és szenved. A gyógyszerek és krémek semmilyen hatással sincsenek rá.


2011. febr. 19. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
menjen másik orvoshoz. nekem is egy felelőtlen idióta orvosom van, aki képtelen felírni gyógyszert, pedig nagyon rosszul voltam, elmentem a másik dokihoz, és egyből felírt. szóval igen, menjen el egy másikhoz is.
2011. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poiu ***** válasza:
D-vitamin! Segíthet, de biztosan nem árt az előírt dózisban. Fontos tisztázni, hogy pontosan mi van a kezével. Fáj? Nem érzi rendesen? Olyan mintha berozsdásodott volna? Nem mindegy.
2011. febr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fáj neki.
2011. febr. 19. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt igy nem lehet intézni, az influenza nem megy rá" senkinek a kezére.

Ha lázas, köhög, fullad, hidegen izzad, akkor veszélyes a helyzete.

Ilyenkor ha kell még egy magánorvos is belefér, egyszeri vizit, és kislabor 20 körül, de megmondja mi baja van.

Holnap is nyitva van egy csomó, ha városban lax.

2011. febr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Ha fáj, akkor gyulladás csökkentővel lehetne próbálkozni, pl. Aspirin. Ennél van erősebb és a gyomorra kevésbé veszélyes gyógyszer, de csak receptre. Ha az izületeknél fáj, akkor kaphatott másodlagos fertőzést (kicsi az esélye), ha hétfőig nem enyhül, akkor dokihoz kéne menni. [én nem vagyok orvos]
2011. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!