Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig fáradt,...

Miért vagyok mindig fáradt, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Biciklivel közlekedek, reggelente szoktam futni és húzóckodni, ez az amiből nem akarok lejjebb adni. Naponta 9-10 órát alszok és mindig annyit eszek, hogy nem bírok többet. Az étkezésem többnyire rizsből áll, amiben sok a szénhidrát, valamint mézes gyümölcsös körítést szoktam rá rakni, amióta szőlőcukrot is szoktam enni, tűrhetőbb de még mindig kevés. Gyors anyagcserém van, de attól tartok rossz az emésztésem is.


Egyszerűen így sincs elég energiám, mi az oka? Nem szívódik fel a tápanyag? Vitaminhiány lenne vagy genetikai? Hogyan javíthatom az emésztést a tornázáson kívül?


Ja és nincs pénzem és nem is akarok mesterséges cuccokat enni, egyszerűen szeretnék egy alap jó közérzetet, később talán izmosodni, de kb esélytelennek látom.


2011. okt. 13. 09:21
 1/6 Sbella17 válasza:

A fáradékonyságot általában vérszegénység okozza. Nincs köze ahhoz, hogy mennyit alszol vagy milyen sporttal "fárasztod" magad.

Menj el a háziorvoshoz és kérj egy vérvizsgálatot, hogy biztos legyél abban, nem vérszegénység a fáradtság okozó.

Ha mégis akkor egy kis vaskapszula kúrával megoldható.

Nekem is ez lett felírva, attól függetlenül, hogy én nem voltam fáradékony.

2011. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom, pulzusom, vérlépem és vizeletem tökéletes. Szóval mi van ebben a helyzetben?
2011. okt. 13. 20:05
 3/6 Sbella17 válasza:

[link]


Esetleg olvasd el ezt, hátha segít :)

2011. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az oldal nem létezik
2011. okt. 19. 09:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Most már jó, de szerintem ezt is kimutatta volna a vérképem, a vörösvértesteimmel nincs baj, húst szoktam enni, tojást pedig minden nap. De köszönöm az ötletet, majd legközelebb májat is fogok venni.
2011. okt. 19. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egyél annyit, hogy már nem bírsz többet. Csak akkor egyél, ha éhes vagy. A máj túl van terhelve, nincs pihenőideje. Én magamon éreztem, hogy a kevesebb több. És engem a pulzáló mágnesteres matrac mentett meg, kiűzte belőlem a koleszterint, eés a sejtjeimet oxigénhez juttatta. Ez utóbbi mèrhető is volt egy ujjra helyezhető veroxigénszint mérővel. (Impulser, P1 program, 30 perc/ nap)
2018. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!