Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Benneteket zavar a horkolás?

Benneteket zavar a horkolás?

Figyelt kérdés
Mert engem nagyon,én nem is értem azokat akik simán elalszanak egy horkoló ember mellett.
2011. febr. 21. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is borzalmasan zavar.A párom időnként nagyon horkol,és amikor már nem bírom idegekkel,fogom a takarómat,párnámat,levonulok a nappaliba.A kinyitható kanapén alszom el..Elég kényelmes ágy az is..Reggel persze nem hiszi el,hogy annyira horkol,ezért nem is olyan régen felvettem a horkolását..Azóta az az ébresztőhangom :) Mindig felébredek rá--
2011. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavar rettenetesen, el nem tudom mondani mennyire. Szerintem azok az emberek képesek horkolósok mellett aludni, akik nagyon mélyen tudnak aludni, más magyarázatot nem találok, ezt szerintem nem lehet megszokni. Heti 2-3 éjszakát a koliban töltök, ott az egyik szobatársam horkolászik. Nem az atomhorkolós, de az is zavar. Vettem füldugót, a kisebb horkolást kiszűri, ha jól dogja be az ember.
2011. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Engem nagyon, nem tudom, anyu hogy bírja. Apu rettenetesen horkol, néha úgy, hogy a tv-t se hallom tőle. Néha segít, ha anyu befogja egy-két másodpercre az orrát, de ha úgy sem sikerül, egyszerűen átballagok a szobámba és gépezek :))
2011. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 öregvarázsló ***** válasza:

Hát én sem vagyok mentes a nejem horkolásától.

Én megoldottam: füldugóval alszom.

De ha valaki tud horkolás elleni valamit, írja le.

2011. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen zavar. és sokszor ha óvatosan szólok a páromnak,hogy ne horkoljon még én vagyok a hibás!
2011. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem apu horkolása nagyon nagyon zavar, a másik szobában úgy hallom, mintha mellettem feküdne. A barátom ennél jóval lightosabb, az övé nem zavar, sőőőt.. Bár ez lehet hogy csak abból adódik, hogy ritkán van alkalmam hallani :)
2011. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó akkor nem vagyok egyedül.Köszi a válaszokat.
2011. febr. 21. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyooooooooon
2011. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!