Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Horkolás ellen milyen hasznos...

Beatrix17 kérdése:

Horkolás ellen milyen hasznos praktikák vannak?

Figyelt kérdés
Párom bármelyik pozban fexik-hason,háton,oldalt-igen erősen horkol!Szeretnék segiteni rajta,hisz ez egészségtelen,és ez jobban zavar,mint a hang!
2010. jún. 22. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Orrsövényműtét. Véglegesen megoldja a problémát.
2010. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Respir' Activ orrtapasz
2010. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orrtapaszt már próbáltad?Gondoltam már rá,de nem ismerek senkit,aki használta volna!
2010. jún. 24. 10:33
 4/4 anonim válasza:
Nekem meg lett műtve az orrom másfél éve, endoszkópos mikrosebészeti műtéttel. Gyakorlatilag csak orrsparyvel tudtam már létezni, a fül-orr-gégész nem tudott belenézni az endoszkóppal olyan ferde és szűk volt a járat. Azóta sose volt eldugulva az orrom, viszont a horkolásom nem múlt el. Most a túlsúly ledolgozásán dolgozom, mert az is kiváltó ok lehet. 3 dolgot szoktam mondani hogy mellőzzék az alkoholfogyasztást este, dohányzás elhagyása valamint a túlsúlytól való megszabadulás.
2012. okt. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!