Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Úgy érzem, akkora az alvásigén...

Úgy érzem, akkora az alvásigényem, mint egy kisbabának. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Este 10kor már alig bírom nyitva tartani a szemem, az éjszakát végigalszom. Ha nincs suli, akár alszok 12órákat is. De ha van, akkor is megvan a 8óra. Mégis egész nap ásítozok, és az órákon majdnem elalszok. Egésznap legszívesebben csak feküdnék. Délután már se a tanulásra, se a vezetésre, semmire nem tudok figyelni. Mitől lehet ez?

17/L


2011. febr. 21. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, rossz étkezés (rossz minőségű kaja, sok szénhidrát vagy éppen koplalás), kevés mozgás,depresszó, egyéb betegség.
2011. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Fáradt vagy.Gondolom sok dolgod van.

Előfordul az ilyen várj 1 hétvégét pihenj sokat,és hidd el jó lesz!

2011. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nem tudom miért lehet ez neked. De mostanában velem is ugyan ez van. És én sem értem miért lehet. És azóta rosszabbak a jegyeim is mert nem tudok figyelni tanulás közbe, otthon. Suliba általában valahogy még össze szoktam magamat szedni.

12/L

2011. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiszáradás, vitaminhiány, meg még ezer más oka lehet.
2011. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ja és azt előbb lehagytam, hogy elég vitamint eszek, rendesen mozgok, rendesen eszem. És nekem egy hétvégétől sem jön rendbe. Nekem ez már fél éve fenn áll.

Az előbbi 12/L

2011. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl vashiány.

Én hazaérek suliból, alszok 3-6ig, fürdök hajat mosok stb, 8-reggel fél 6ig alszok...

És nem elég. :(

2011. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vagy például azért mert túl sokat alszol

velem is így volt, hogy nem volt melóm itthon voltam egész nap és annyit aludtam mint a medve, és sokkal fáradtabb voltam. Próbáld ki hogy korábban kelsz. az ébredés az elején nagyon kellemetlen, de megszokod majd és fittebb leszel

2011. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ha tizenkét órákat alszol nem vészes.Én mondjuk hétköznap 11 óra és 00:01 között megyek aludni,de a lényeg hogy ha nincs suli alszok 14-15öt is :D most is nagyon álmos vagyok de hát az van :D
2011. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!