Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van hogy túl sok nyálam...

Mitől van hogy túl sok nyálam termelődik amikor futok vagy nevetek? És képtelen vagyok le nyelni és hányingerem lesz. Ha pedig nagyon izgulok vagy ideges vagyok akkor begörcsölök, lezsibbadok és se beszélni se mozogni nem tudok.

Figyelt kérdés
Már voltam 4 napig a korházban meg figyelésen ezzel a zsibbadásos görcsel és azt mondták hogy ki ürül a szervezetemből a cálcium és a B vitamin, magnézium.És már volt olyan hogy majdnem elájultam az iskolában amikor elő jött ez a "roham"vagy mi.És nem tudok tesizni mert már volt olyan hogy annyira hányingerem volt hogy majdnem a terem közepére hánytam olyan sok nyálam termelődik.
2009. febr. 14. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!