Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm első napján...

A menstruációm első napján mindig hasmenésem van. Van, amikor ez a második napra is áthúzódik. Nagyon kellemetlen és ha nem megyek azonnal wcre, akkor begörcsölök. Normális ez?

Figyelt kérdés
2007. szept. 15. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a biztos ha ezt egy orvostol kérdezed . Nem szedsz valami gyogyszert aminek ez a mellékhatása
2007. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy ez normális-e de régebben nálam is igy volt, tetőzve hogy én első nap még hánytam is. Az orvosok B6 vitamint adtak, nem sokat segitett. Aztán az évek elmúltával javult a helyzet. Jártam egy oldáson /természetgyógyásznál/ és a legelső mensimet beszéltük meg, mert az akkori félelmem befolyásolta a későbbi vérzéseimet, szóval azóta meg sem érzem amikor megjön.
2007. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!