Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet a lábamnak?

Mi baja lehet a lábamnak?

Figyelt kérdés
Még múlt héten 1,5 órán keresztül tesiztünk a suliban és hát lett is belőle izomláz. Aztán egy kicsit kezdett is enyhülni, amikor is leültem a székre és olyan fájdalom hasított a lábamba... olyan volt mintha a lábamat megütötték volna egy vascsővel (ez a fájdalom még aznap este elmúlt). Azonban tegnap ismét sikerült meghúznom a lábam, megint ugyanolyan fájdalomérzet, azzal a különbséggel hogy még mindig fáj.
2011. febr. 23. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ez a fájdalom a combom oldalán jelentkezett.
2011. febr. 23. 21:28
 2/4 anonim válasza:
a combod belső felén? mert akkor biztosan csak egy görcs nekem is mikor a combomban izomláz van mindig szokott görcsölni persze elég nagy fájdalommal. Nem sok időn belűl elfog múlni
2011. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Minnél hamarabb szedj be multivitamint, ha más nem pezsgőtablettát, amiben vas is van, ami a vérképzéshez fontos, el kell tüntetni az izomlázat, hogy megtudjuk mi van. Ha 1 hét alatt nem múlik el akkor menj orvoshoz, de a tünetek alapján el fog mulni.
2011. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a combom külső felén fáj, az izomláz már elmúlt, most csak ott fáj ahol meghúztam, a combom külső felén
2011. febr. 23. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!