Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi baja lehet a lábamnak?

Mi baja lehet a lábamnak?

Figyelt kérdés

Remélem jó helyre nyitom a témát.

Ma testnevelés órán egyik gyakorlat közben le kellett feküdni hanyatt és valahogy úgy léptem a lábammal hogy piszkosul fájni kezdett. Közben ropogást hallottam(mint pl. amikor havon lépkedsz) és azóta fáj ha mozgatom. A térdemben és a vádlimban érzem a fájdalmat. Egyelőre úgy döntöttem hogy 1-2 napig pihentetem és ha nem javul elmegyek egy röntgenre vagy ilyesmi.


2011. szept. 16. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet h kibicsaklott?
2011. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hol érezted a roppanást? térdedben? lehet hogy csak meghúzódott egy szalag vagy izom... de ilyennel nem jó szórakozni!!! Nekem is így kezdődött utána már állandóan fájt a térdem és a térdhajlatom....4 évet jártam vele orvoshoz...műtéttől kezdve minden volt...de még mindig nem tudják mi a baja...

sztem menj el vele orvoshoz amien hamar csak tudsz!!

2011. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen a térdemben és fogalmam sincs mi baja lehet viszont piszkosul tud fájni ha ráállok.
2011. szept. 16. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy porcleválás. Apró műtéti beavatkozás. Nekem volt...vagyis bonyolultabb volt de ahol kivették a porcot ott csak pár milis a heg mert valamilyen scop segítségével veszik ki. Utána feldagad (a a beavatkozás miatt) de hamar rendbe jön. Bár én műtét utáni nap saját lábbal másztam lépcsőt :)
2011. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!