Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kövérség hogy hat a testszag...

A kövérség hogy hat a testszagra, tisztálkodási szokásokra? (Elsősorban férfiak tekintetében értem. )

Figyelt kérdés
Az mennyire igaz, hogy egy kövér vagy egyszerűen csak mackósabb embernek erősebb vagy másmilyen a testszaga? Többször vagy alaposabban vagy máshogyan kell tisztálkodniuk? A kondíciótól eltekintve a kövérség önmagában járhat erősebb izzadással? Súlyfelesleggel rendelkezők válasza is érdekel a tisztálkodási szokásaikról, hogy például fürdés vagy tusolás/zuhanyzás, és hogy hányszor egy nap?
2011. febr. 25. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan összetársítják a kövérséget az izzadással, de ez nem ennyire egyszerű. Nyilván ha nagyobb súlyt kell cipelned, az megterhelő, persze ettől izzadhat jobban az ember. De nem törvényszerű hogy ha kövér vagy erősebben verejtékezel.

Én 62 kiló vagyok, de jobb időben (15-20 fok körül)szabályszerűen szakadni tud rólam a víz. Elég csak egy kicsit jobban szednem a lábam... ez sajnos genetika, apukámtól örököltem.

Azért ma már nagyon jó dezodoráló szerek vannak. Én pl. hiábba izzadok mint egy ló :) , testszagom mégsincsen estére..

2011. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Párom (huszonéves férfi) hízott kb 25 kilót nagyhirtelen (egészségtelen életmód,de ezen kivül egészséges)


semmi nem változott,csak ha nem lifttel jön a 9.re akkor leizzad (bár én is az 50 kilómmal:D)


napi 1x zuhanyzik általában,de van h 2x is.de sosem izzadt vagy büdös,ugyanannyi ideig zuhanyzik, (bár nagyobb pocak,több tusfürdő):D


vagyis most jut eszembe...régebben használt hónaljra való izzadásgátlót...leszokott róla,nem izzad,régebben mozgékonyabb volt,most komótosabb,igy nincs izzadtság:)


az pedig hogy fürdés vagy zuhanyzás csupán kedvfüggő mint mindenkinél...(feltéve h még nem olyan kövér valaki,hogy ne férjen bele ülve a kádba...)

2011. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!