Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony emberek (főleg...

Alacsony emberek (főleg férfiak! ) titeket is zavar ez? Van valami amitől magasabbnak tűnik az ember?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hogy fogalmazzam meg a kérdést.

Csak 160 centiméter vagyok, és már szerintem nem fogok nőni.


Hiába mondják páran, hogy nem gond engem nagyon zavar!!!


Szörnyen érzem magam miatta...


Más férfiakat is zavar ez? Ti hogyan birkóztok meg a problémával? Mivel lehetne kompenzálni, nagy autó? :D


Milyen trükköket lehet bevetni, amivel kicsit csalhatok?


Nők is írhatnak, hogy milyen ruhákat érdemes felvenni vagy milyen cipőt. Én bármit felveszek :)


Esetleg hová fordulhatok, lehet ezzel a magasság problémával valamit kezdeni?


Néztem a magasított cipőt is, de nálunk úgy tudom nem lehet készíttetni és ráadásul százezrekbe kerülne... vagy mégsem?


Köszönöm.


2009. máj. 3. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

14 évesen 156 cm voltam. Most 19 évesen 180-182 körül. Ha kicsi maradtam volna az engem is zavarna. A sport is segített abban, hogy megnőjek, emellett a családban volt más is, aki késő nőtt meg.

Hány éves vagy?

2009. máj. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több, mint te :) és mégis kicsi maradtam...
2009. máj. 3. 02:40
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Az pech. Sajna nem tok tippeket adni:S.
2009. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Elfgadni a magasságod. Mást nem tok.
2009. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem volt pici barátom és szerintem irtó édes volt,mondjuk én is törpe vagyok a 153 cm-mel:D

Amúgy biztos lehet magasított sarkú cipőt készíttetni a kérdés,hogy mennyit szánsz rá.Élnek még cipészmesterek öreg rókák akik biztos olcsón csinálják,próbálkozz náluk:)

2009. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Hello,


Ha elmúltál huszonéves valóban nincs esélyed hogy nőjél. Az viszont fontos milyen az önképed, hogyan gondolkozol magadról.


Magam sem vagyok magas és a csajok állandóan lesajnáltak mert nekik csak a magas pasik jöttek be. De azzal sokat tudsz kompenzálni, ha MAGABIZTOS vagy, jó a megjelenésed, öltözködésed, sportos vagy, jó humorod van.

(ezekre lehet gyúrni és érdemes is)

2009. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...

Utolsó, ezek nagyjából megvannak :) csak én elég maximalista vagyok azt hiszem. De valószínűleg tényleg nincs más, mint elfogadni.

2009. máj. 4. 19:48
 8/8 anonim válasza:
Vigyèl kisszéket
2018. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!