Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fülem mögött?

Mitől fájhat a fülem mögött?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beteg, de mostanában mintha kissé le lennék gyengülve. Megjött a hét elején, herpesz lett a számon, meg egy afta is benne, fáj a jobb mandulám kicsit és néha belenyilall a fülem mögött.

Lehet beteg leszek? Vagy mitől lehet ez a nyilallás? Tegnap többször volt, ma este már csak néha.


2011. febr. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni,néha pattanás lett belőle,máskor meg megfázás után éreztem...pár nap múlva elmúlt....jobbulást:)
2011. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet az a hajpánttol is,ha hordassz.De lehet a hajfestéktol is,ha festettél most hajat,mert a ful mogott sok mirigy van,ami begyulladhat.De simán lehet csak attol is,hogy kerulget téged valami betegség és a mandulákkal osszefugg a ful mogotti mirigy.Menj el mindenképp orvoshoz.
2011. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már szerencsére elmúlt, de festettem a hajam és másnaptól fájt! szóval szerintem az lehetett
2011. márc. 3. 10:49
 4/6 anonim válasza:

Akkor arra vigyázz legkozelebb.Nekem szoke hajam van,és elég sok allergiám,A Palette A10-es hajfesték egyszer ugy kimarta a fejborom,hogy a fulem mogotti mirigyek majdnem akkorák lettek,mint a fejem és nagyon fájtak.

Az elozo voltam ,udv.: Bia

2011. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és kellett kezelni? nekem is palette volt, és szőke...
2011. márc. 3. 21:41
 6/6 anonim válasza:

Hát elmentem orvoshoz,mert eléggé komolynak tunt a dolog.Meg kellett várnom,míg elmulnak a sebek a fejboromon,persze nem piszkálni azokat,mert annál rosszabb lett volna.Nem adott rá semmi kulonos gyogyszert vag krémet,antibiotikumot ajánlott,de azt én nem engedtem,mert hát,én okoztam a bajt,és még ki tudja,hogy meddig fajultak volna a dolgok.Egy hét volt,ha jol emlékszem...

Szoval,azota látni sem akarom azt a hajfestéket,még ha jo is volt.Foleg,hogy most terhesen nem festhetem a hajamat.

Legkozelebb vigyázz,udv.:Bia :)

2011. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!