Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat illetve szúrkálha...

Mitől fájhat illetve szúrkálhat néha a bal bordám alatti környéken? Ez nem mindig van!

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Rosszul veszed a levegőt
2011. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
Megterhelésre jelentkezik? Ha pl. futás közben, akkor egyértelműen beszorul a levegő. Próbálj meg mélyebben lélegezni, ne a felső mellkasra szívd be, és akkor jobb lesz.
2011. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet a gyomorszáj,lehet a rekeszizom görcse,és lehet epe is,ami először a baj oldalra,majd a lapocka környékére sugároz
2011. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem megterhelésre jelentkezik, hanem nyugalmi állapotban szokott inkább!
2011. okt. 18. 08:44
 5/6 anonim válasza:
ugyanez a helyzet velem is. én meglátogatom a háziorvosom a héten, mert már nagyon idegesít. ráadásul én extra hipochonder vagyok, úgyhogy én már mindenre gondoltam. szerintem te sem itt kapsz rá választ, főleg hogy mindhárman arra gyanakodnak, hogy rosszul vettél levegőt és beszorult, ami nyilván nem valószínű..
2011. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 attillaa006 válasza:
Én csak a saját estemet tudom mondani, nekem Refluxom van, nekem is így kezdődött, aztán vérzett a nyelöcsövem, meg votlak orházba is elég kellemetlen szúró fájdalom ami néha olyan mintha a szívedbe is szúrna. Én kaptam gyógyszert meg voltm 2 napot kórházba meg lefogytam 6-7 kilót 2 nap alatt a kórházba. Menj el orvoshoz, mert én sokat szenvedtem a szúrással...
2011. okt. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!