Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta tartó fejfájás...

Napok óta tartó fejfájás ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete fáj a fejem,nem nagyon erős,de mindig érzem.Hol a tarkómnál,hol a homlokomnál,halántékomnál,

szóval változó.Zsiborog,szorit,annyira unom már a gyógyszer nem használ.Van valaki igy még rajtam kivül?Az időjárástól lehet?


2011. febr. 28. 20:43
 1/3 anonim válasza:
Frontérzékeny lehetsz, én is az vagyok. Nekem az szokott segíteni, ha kávéval beveszek valami nagyon erős fejfájáscsillapítót, aztán fekszek fél órát még utána. Meg eszek is pár falatot.
2011. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked is napok óta fáj a fejed?Azt hittem egy front 1-2 nap,létezik hogy ilyen sokáig is tarthat?
2011. febr. 28. 21:03
 3/3 anonim válasza:
Igen, van hogy nekem is egy egész hétig fáj a fejem. Nemrég mondták nekem ezt a kávés-fájdalomcsillapítós megoldást, ez jónéhány órára megszünteti a fejfájást, reggel szoktam meg késő délután, hogy tudjak utána aludni. Nekem bevált. Vagy Algoflexet veszek be, vagy ha már nagyon durva a helyzet, akkor Cataflam.
2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!