Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mi miatt lehetett (2 opció...

Ez mi miatt lehetett (2 opció van:S)?

Figyelt kérdés

Ma reggel amint megettem a reggelim (teljes kiőrl. kenyér + kefir + zöldségek + sajt) rá kb. 5 percre rohannom kellett a wc-re, és nagyon híg volt a székletem, sztem simán átment rajtam a reggeli :S


Tegnap nem tudtam sokat enni (veszekedés szülőkkel, suli, + még lelki okok is :( és semmi étvágyam nem volt) alig ettem 3-4 db gyümit, talán emiatt lehetett hogy összemehetett a gyomrom és nem bírt ennyi kajával reggel a gyomrom? :S

Másrészről, a tk kenyér picit régi volt már (4-5 napos) lehet az volt a rossz és amiatt mehetett a hasam?

(Máskor ez a kombó - pl. zöldség + sajt, kefir + tk kenyér kombó - normális körülmények között semmi ilyesmit nem okoz nálam, és nem hiszem h valami vírus lenne mert nem tüsszögök, nem vagyok lázas sem fejem se fáj meg semmi egyéb)

17/l


2011. márc. 1. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Az emberi belrendszer korulbelul masfel meter hosszu. A megevett etel kb. 10-12 orat utazik mielott szekletkent tavozik. Ebbol kiindulva kizart hogy barmi amit megeszel, 5 perc mulva hasmenest okozzon. Ha hasmenesed volt, az a tegnap megevett kajatol lehetett.

Probalj meg rendesen taplalkozni, lelki es egyeb problemakra tekintet nelkul.

Kepzeld el hogy van egy kocsid amibe ma nem tankolsz mert osszevesztetek. Szerinted ures tankkal meddig fog elvinni teged? Egy kicsit ehhez hasonlo az emberi szervezet is. Taplalekra (uzemanyagra) szuksege van, ha van hozza kedved ha nincs.

2011. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!