Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehetett velem? Tünetek lent

Mi lehetett velem? Tünetek lent

Figyelt kérdés
Múltkor ültem a tv előtt, hirtelen elkezdett kalapálni a szívem, a tarkómat elöntötte a forróság, elsötétült előttem minden 2-3 mpre (el nem ájultam, csak a látásom homályosodott el, mint mikor hirtelen felállok) és légszomjam lett. Utána tök jól voltam, csak megijedtem. Szívdobogás érzésem máskor is szokott lenni, de ritkán és más tünet nem járt vele soha. 24 éves 1 gyermekes anyuka
2011. júl. 30. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
stroke vagy szívinfarktus
2011. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért az nem csak ennyi lett volna, a szívinfarktusnak teljesen más tünetei vannak( mellkasi fájdalom pl)
2011. júl. 31. 00:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Főleg, ha gyermekért is van felelősséged, akkor nem itt kellene ismeretlenül, laikusok, vagy találgatók ilyen-olyan válaszára támaszkodni, hanem ORVOSHOZ fordulni. Vagy talán hülyeségeket beszélek?
2011. júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod mik a tünetek akkor miért kérdezed ?


Írd be a gogléban és kiadja, szal bármi lehet, nem kell az összes tünetnek megjelennie

2011. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vizsgáltasd ki magad. Lehet csak valami vércukor probléma vagy fronttól vérnyomásleesés de akár agyvérzés is. Utálom mikor valaki itt azt írja ki hogy menj orvoshoz de szerintem is menj orvoshoz. Én kicsit hipohonder is vagyok így legalább másnap egyből mennék is, egy vérvétel és akár ki is derülhet.
2011. júl. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom mindig alacsony. Azóta mérem itthon: 100/60 fölé nem nagyon ment.

Ráadásul azon a 1,5 héten a munkahelyemen elég idegbaj volt, két ember helyett dolgoztam, egész nap bent voltam, másfél hét alatt kipurcantam.

Remélem csak a stressz okozta. De mindenképp elmegyek orvoshoz.

2011. júl. 31. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Pánikrohamnak tűnik, főleg hogy írtad stresszes vagy.
2011. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ma voltam háziorvosnál. Azt mondta valószínű cak egy ártalmatlan ritmuszavar lehetett, de azért alaposabban utána nézünk.Rögtön csinált ekg-t, azt mondta nyugadjak meg az tökéletes lett. Kapok 24órás vérnyomásmérőt, meg kapnék holter monitort (24 órás ekg-t), ha nem októberre kaptam volna kardiológiára időpontot. Így maszek megyek. Meg vérvételre kaptam beutalót.

(Zárójeles infó: Magyarországon ha nincs pénzed maszekra akár fel is fordulhatsz, csak azt nem tudom miért fizetem a tb-t)

Majd a vizsgálatok eredményét megírom, hátha valaki egyszer ugyan így lesz.

2011. aug. 1. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!