Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Epegörcsre milyen gyógyszer...

Epegörcsre milyen gyógyszer használ? Troparinon kívül, mert attól mindig hányok.

Figyelt kérdés
2 napja derült ki, hogy epekövem van és attól görcsölök kegyetlenül. Troparin Combinatum nem használ, mindig hányok töle. Ha szokott veletek ilyen lenni, kérlek mondjátok meg milyen gyógyszert vegyek be ami elmulasztja. Köszönöm elöre is!
2011. márc. 2. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mielőbbi műtét, mert ez magától nem fog megoldódni és elakadhat a kő az epevezetékben, az pedig halálos kimenetelű is lehet. Nekem sajnos semmi nem használt, 2 hetet vártam a műtétre mindennapos görcsrohamokkal és egy 2 hónaposa babát próbáltam közben ellátni. Nem könnyű.
2011. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a Cholagol cseppek váltak be. Igaz, hogy mütöttek epekővel, de mégis görcsölök.


Itt van: [link]

2011. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:) Megpróbálom ezeket a cseppeket. Jövöhéten megyek vissza a háziorvosomhoz, hátha ultrahanggal szét tudják robbantani, mert sok kicsi van. Addig is akkor ezzel a gyógyszerrel megpróbálom kihúzni. Nekem 6 hónapos a babám, tudom miröl beszélsz, ráadásul most nagyon beteg is:((
2011. márc. 2. 20:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Probald neg Nospat is nekem bevalt mikor epekoves voltam.
2011. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!