Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy két napja...

Mitől lehet, hogy két napja émelygek? Milyen hatásos módszer van rá?

Figyelt kérdés

Terhességet kizártam, ugyanis múlt héten múlt el a menstruációm, egyébként is óvszerrel védekezünk, és azóta egyszer voltam együtt a párommal. A közelmúltban volt hüvelygombám, Canesten Combival kezeltem. Két hete voltam orvosnál, lázzal és torokfájással, de egyszerű vírusos fertőzést állapított meg. Mostanában nagyon sokat stresszelek, elég sok problémám van, hétvégén a barátnőm mellett voltam, meghalt a nagypapája, engem is nagyon megviselt. Nem tudom, hogy valamelyikkel összefüggésben van-e a dolog, egyáltalán lehet-e, de tegnapelőtt este szúró fejfájással feküdtem, és keltem is, egész reggel émelyegtem, aztán elmúlt. Délutánra hasonló lett a helyzet, lefekvésig tartott, ma napközben nem volt semmi gond, most egy jó fél órája megint elkezdődött.

Van valami ötlet, hogy mitől lehet, mivel kezelhetném, és ha nem múlik egyáltalán hová fordulhatnék?


2009. dec. 1. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!