Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszióból kiút? Hogy...

Depresszióból kiút? Hogy tudnék változni?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom, miért vagyok ilyen. Van mellettem egy csodálatos ember, van munkahelyem, a családommal is már jó a kapcsolatom. De mégsem tudom ezt értékelni. És nem értem,hogy miért.

Meg akarok "gyógyulni", tudtok valamilyen ötletet adni? Esetleg könyvcímet?

Előre is köszi

22/l


2011. márc. 6. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

egy új hobbi,tánc,új frizura,nyugtató fürdő,mindig legyél valakinek a társaságában.

esetleg pszichológust is felekereshetsz.

2011. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Már ott a probléma, hogy azon gondolkozol,hogy nem értékeled azt, amid van. Nem kell értékelni,élvezni kell. Próbáld beleképzelni magad olyan szituációkba, amikor még ennyid se lenne.Sokan vannak, akik magányosak, nincs családjuk, vagy párjuk. Tudom, hogy sablonos, és mondhatnád, hogy "mondani könnyű", de azt hiszem én tudom, hogy mit érzel... csak egy icipicit kell rákényszeríteni magad néhány apróságra, és másképp látnád a világot. :)

A tapasztalatok, és persze mindenféle a témában íródott cikkek is azt mondják, hogy a környezet óriási nagy segítség, hogy kirángassák az embert ebből a nyavalyából. A lényeg, így összegezve, ne úgy tekints magadra, mint akinek problémája van. Tartsd nyitva a szemed, és keresd - ha egészen apró is...- a szépségeket az életben. Mert van, mindig, csak olykor mélyen elbújva. :D

Fiatal vagy, előtted az élet, ahogy írtad "Van mellettem egy csodálatos ember, van munkahelyem, a családommal is már jó a kapcsolatom". Hidd el, sokan irigyelhetnek az életedért, ne keserítsd meg magadnak.

Sajnálom, ha kicsit hosszúra sikerült a válaszom, azért remélem találtál benne számodra értékelhető dolgokat. :)

2011. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!