Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Üdv! Lehet ez bélcsavarodás?

Üdv! Lehet ez bélcsavarodás?

Figyelt kérdés
Hétfőn el kapott ilyen hasmenéses lázas valami, be is vettem rá hasmenés elleni gyógyszert, el is múlt.....lett helyette szorulás, szerdán sikerült valamennyit....aztán csütörtöktől egyre erősödő hasfájás, szombat reggelre szinte elviselhetetlen lett, végül délelőtt kúppal jött ki a széklet. Viszont az erős hasfájás azóta sem akar szűnni, ez lehet bélcsavarodás?
2011. márc. 12. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bélcsavarodás lenne már régen kórházban lennél. Az nem olyan enyhe, hogy otthon kibírd, na meg nem is kell neki 2 nap, hogy olyan iszonyatos fájdalmakat okozzon, hogy kórházba kerülj vele.

Mindenesetre szerintem érdemes lenne kivizsgáltatni mert elég komolyan hangzik.

2011. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. a bélcsavarodás szörnyen ritkaés az egyik elsőjele egy nagyfokú felfúvódás.

valami mástól fáj a hasad. vakbél? epe? vese?

2011. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném,az nagyon gyorsan alakul ki,gyorsan romlik a beteg állapota,már a kórházban lennél rég.Én inkább vírusra tippelek,hasfogó helyett antibiotikum kellett volna.Kamillateával,Normaflorral próbálkozhatsz,ártani nem fognak és feltétlenül menj orvoshoz,ha erősödik a fájdalom,akár ügyeletre is,végül is,sosem lehet tudni...de 99%,hogy nem bélcsavarodás.
2011. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És fontos,hogy amíg nem látott orvos,semmiképp ne szedjél be mostanában se hashajtót,sem pedig hasfogót és lehetőleg fájdalom csillapítót se!Kizárólag teákkal gyógyítsd addig magad.
2011. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!