Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet bélcsavarodás?

Lehet bélcsavarodás?

Figyelt kérdés
Néha kicsit túlzásba viszem a kondizást. Egy ideje abbahagytam, mert észrevettem, hogy szó szerint eltűnt a székletem, megszűnt kifelé jönni, de befelé megy. Szinte napok alatt a duplájára nőtt a hasam és kemény, mintha terhes lennék. Fájdalmat nem érzek, csak néha, akkor viszon meg tudnék őrülni, szúr. Ez pár hete történt, azóta sikerült azt elérnem, hogy hetente 1x tudjak menni wc-re, ha minden vackot összeeszek/összeiszok, anélkül nem jön semmi. Mi lehet ez?
2011. júl. 9. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Húzz el orvoshoz, mert simán lehet bélcsavarodás, bélelzáródás - habár ezek mind mind puffadással, hányingerrel (hányással) járnak.

De ez nagyon nem vicc, súlyos betegség.

2011. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A puffadás megvan, nagyon is :( Olyan a hasam, mint egy szegény etióp kisgyereknek. Mintha 3-4 nap alatt felfújtak volna, mint egy lufit. Hányingerem egyáltalán nincs, viszont sokszor érzem, hogy kakálnom kell, de nagyon, és mégse jön semmi, hiába erőlködök :(
2011. júl. 9. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!