Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fáj ennyire a combom és...

Mitől fáj ennyire a combom és hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés
kb két hónapja kezdődött nálam valami... minden éjjel alvás közben hajnalra/reggelre megfájdult mindkét combhajlatom, de iszonyatosan(mintha előtte spárgáztam volna egy napon keresztül)...de ez napközben, délelőtt elmúlt, éjjel előjött megint... ez később elmúlt de mostmár kb egy hete sokkal rosszabb formában tért vissza... ugyanúgy éjjelente fájdult meg a lábam, de most nem a combhajlatom, hanem a térdhajlatom, és a fölötte lévő combrészre is kisüt egész a fenekemig...először még elmúlt napközben de mostmár odáig fajult a helyzet, hogy napközben is fáj, mozogni alig bírok, olyan mintha izomláz lenne, de annyira erős fájdalom, hogy levegőt venni nem bírok tőle néha... nem csináltam semmi megerőltetőt a napi járkáláson kívül...nem tudom mitől lehet..segítsetek kérlek! :(
2009. febr. 21. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz
2010. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!