Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izzad a combom és elég kelleme...

Izzad a combom és elég kellemetlen szaga van. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy, s mennyi a sulyod?

Jelenleg puderrel lehet ezen segiteni, de figyeld meg az etkezesi szokasodat, s nem vagy ingerultebb?

2011. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13 éves lány vagyok.

olyan 48-50 kg és 165 cm ( nem vagyok kövér,nagyon erős csontozatom van :( )

2011. márc. 12. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan ruhákat hordol és ebben az esetben gondolom nadrágról is szó van, nem mindegy, hogy mennyire szellős. Ha nylon, vagy egyéb műszálas a levegőztetést megakadályozza. Ha lány létedre szereted a nadrágot akkor hordj pamut vagy vászon nadrágot. Próbálkozz !
2011. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kellemetlen szag aránylag hosszú idő után alakul ki. Ha naponta fürdessz, és kezeled magad testápolóval, púderrel stb. akkor nem szabad, hogy büdös legyen a combod. Ha csak nem fenn, a vizeléstől lehet. Erre pedig használja nedves baba törlőt. Multikban 2-300 ft/ 72 db. Abban a korban vagy, amikor el kell kezdeni nagyon odafigyelni magadra, mert ha nem, el fognak kerülni. Nekem van olyan Kolleganőm, aki szép, humoros, de olyan hónalj szaga van, hogy mindenki kerüli.
2011. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!