Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek együttesen minek lehetnek...

Ezek együttesen minek lehetnek a tünetei: gyomorégés, emésztés megállása, vízvisszatartás? Elmegyek orvoshoz, de érdekel hátha valakinek pont volt ilyen tapasztalata.

Figyelt kérdés
Egy hónapja tart ez kb, emésztés heti 1 vagy ritkábban, ezért hízni is kezdtem, pedig eleve keveset eszek, de most még kevesebbet. Vizet sokat iszom, gyümölcsöt is eszek, nem értem ezeket a tüneteket. Gyomorégésem sosem volt és most már az is egy hete tart. Mi lehet az oka?
2011. márc. 18. 12:11
 1/5 PuMiToO válasza:
Millió meg egy oka lehet sajnos... Tényleg az a legkézenfekvőbb, ha elmész orvoshoz. Felesleges is lenne, hogy elkezdjem sorolni, ezek a tünetek milyen betegségekkel párosulHATnak. Személy szerint hasonló tüneteket produkáltam jó hosszú ideig, és epés reflux betegséget diagnosztizáltak nálam. Valószínűleg kapsz majd valamilyen gyomorvédőt első körben, aztán, ha az nem segít, jön majd néhány laborvizsgálat és esetleg a gasztroenterológia. Aggodalomra nincs ok, egyik se egy fájdalmas dolog.
2011. márc. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hű, ha a vizsgálatok között a gyomortükrözés is ott van, akkor az rémisztően hangzik, még ha nem is fájdalmas.:)

2011. márc. 19. 14:18
 3/5 PuMiToO válasza:

Én is nagyon aggódtam előtte, de nem volt vészes :) Már a gyomortükrözés. És talán 3 perc se volt összesen... Nem kell aggódni.

Jobbulást kívánok!

2011. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kell azt hazudni mindenkinek, hogy nem fáj a gyomortükrözés? Rohadtul fáj, és nem kicsit kellemetlen, csak egy világítótoronnyal a seggedben nem tudsz felállni, és lerúgdosni magadról a személyzetet. Próbáld ki előtte az anális szexet, attól valamivel rosszabb.


Különben meg, szerintem csak stressz.

2011. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem te a végbéltükrözésre gondolsz..
2011. ápr. 13. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!