Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen alumíniummentes dezodor...

Milyen alumíniummentes dezodorok kaphatóak?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a ma kapható deók többsége alumíniumot tartalmaz és ez eltömíti a bőr pórusait.
2011. márc. 20. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, sajnos ez így van, valamilyen mértékben eltömíti, hiszen akadályozza az izzadást. (Hogy ez mennyire káros, arról megoszlanak a vélemények..)Én egyfélét tudok, ami alumíniummentes: Crystal a márkaneve. A Body deodorant stick elég jó, a fújós deo változata nem jött be, nyáron nem nyomta el az izzadságszagot, de ez egyéni okok miatt is lehet. Vagyis lehet, hogy neked beválna.Nem olcsók egyébként, de már nem emlékszem, mennyi volt.
2011. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvileg ezek a dezodorok alumínium mentesek:

[link]


Ilyen márkákat sorol fel a honlap:

A kategóriában szereplő márkák:

Alva, dr.organic, Lafe's, Sante,Annemarie Börlind, Faith in Nature, Lavera, Urtekram, Biola, Helan, Logona, Weleda


Én viszont hallottam még pár márkáról: Dr. Hauschka, Oriflame, Sanex.


Viszont ezeknek a termékeknek nagy része nem olcsó.

2011. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dzsukelló válasza:
5%
Fürgyé le.
2011. márc. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a DM-ben van Alverde, a Rossmannban Alterra, ezek is alumíniummentesek. sőt állítólag a Nivea Pure&Natural dezodora is (bár ebben nem vagyok biztos, nézz rá az ingredients cimkére)
2011. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnézem.
2011. márc. 22. 21:23
 6/7 anonim válasza:
A Vichynek is van egy aluminium-, parfüm- és parabenementes dezodorja, nekem most az van, bár nincs semmi illata, de azért megnyugtató, h nem káros. Gyógyszertárban lehet kapni, de nem olcsó, kb. 2000 Ft körül lehet. Sztem megéri.
2011. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szódabikarbónát hintek a hónom alá, ami tökéletesen elveszi a szagokat. itt találsz házi házi deo receptet is: www.antalvali.com
2011. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!