Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha befújom magam dezodorral...

Ha befújom magam dezodorral akkor sokkal jobban izzadok mint ha nem. Sőt, még akkor is ha csak egy helyben ülök. Mitől lehet ez? Csak ennyire sz@rok ezek a dezodorok? Elég sokat kipróbáltam már.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Golyós deót próbáltad már?
2011. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne illatosítókat használj, hanem olyan készítményt, ami izzadásgátló, "antiperspirant".
2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már az összes """"izzadásgátló"""" dezodort kipróbáltam amit reklámoznak és olyanokat is amiket nem.
2011. márc. 31. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári Antisudorica. nekem csak ez vált be. Minden 2. nap használom csak,különben kicsípné a bőröm. Egy vattára teszek egy picit, és azzal végigsimítom a hónaljam. Semmi szag.
2011. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen a szagot tényleg elmúlasztja,de az izzadást nem.Én nemrég próbáltam mert én is nagyon izzadok,és teljesen megkeseríti az életemet.A hónaljam körül annyira kiszárított hogy vörös volt,ahol meg kellett volna ott nem szárított.Menni fogok a dokihoz,mert állítólag pajzsmirigy probléma is okzhatja.
2011. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!