Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A kávétól ez normális, vagy...

A kávétól ez normális, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Reggelente nagyon fáradt vagyok, és úgy általában egész nap. Sohasem kávéztam, de most kipróbáltam. Épp volt főzve, de csak egy fél csészényi maradt, szüleim azt mondták igyam meg, egyenlőre bőven elég. Megittam, most éberebbnek érzem magam, de mintha kicsit fájdogálna a mellkasom bal oldalt. Csak beképzelem, vagy tényleg fájhat tőle? 17/F
2011. márc. 20. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Érezheted, mert emeli a vérnyomást, bedobogósíthatja a szívet.

Minazonáltal mihelyt hozzászoksz, nem leszel tőle éberebb, sőt, csak fáradt leszel, mert nem tudsz úgy pihenni, mert a tested elfárad, az agyad viszont még éber.

Ha állandóan fáradt vagy, csináltass vérképet, nincs-e vashiányod pl, elég gyakori oka, és nem csak lányoknál. :D

2011. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!