Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hátam közepén, a gerincemen...

Hátam közepén, a gerincemen van egy kis púp, nyomásra, vagy ha végighúzom rajta az ujjam eléggé fáj. Mintha beütöttem volna, de nem történt ilyen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Semmi nem látszik kívülről, nem kék, semmi nem látszik és tényleg nem ütöttem be sehová. Pár napja érzem, de most már fáj az egész hátam is. Mitől lehet ez? Köszönöm előre is!
2011. márc. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
nemlehet, hogy elfeküdted?
2011. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fiu vagy vagy lány?Nem szoktál felüléseket csinálni?Én lány vagyok és a köcsög melltartónak pont ott van a kapcsa és nekem is ott teljesen megnyomta és fájt a gerincem.Azota sportmeltartoban edzek.Bár van egy olyan érzésem nem ez lesz a baj mert fiu vagy,de ha nem akkor ez is lehet.
2011. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. :( kb olyan dió nagyságú púp, teljesen olyan, mint mondjuk mikor beütöd a sípcsontod és lesz rajta egy púp, amit ha megnyomsz akkor fáj. De most már nem csak nyomásra fáj, hanem ahogy fekszek az ágyban, így is. Az egész hátam fáj, mint egy megerőltető fizikai munka után mondjuk. Egyre rosszabb. :(
2011. márc. 24. 21:43
 4/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok és lány. :)
2011. márc. 24. 21:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem szoktam felüléseket csinálni, és a melltartó sem ott van, hanem kicsit feljebb.
2011. márc. 24. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ortopédiára menj el. Lehet gerincsérv,de még 100 féle más bajod is,főleg hogyha az egész hátad fáj ne nagyon halogasd.
2011. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mindenkit felpontoztam, de várok még válaszokat! :)
2011. márc. 24. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!