Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miért lehet? Fogalmam nincs?

Ez miért lehet? Fogalmam nincs?

Figyelt kérdés

Rengeteg rostot eszem, általában mindig sok és több is a székletem az átlagnál, de van hogy 1-1,5 havonta egyszer kimarad, és nincs székletem vagy 2 napig :( ami azért zavar mert érzem hogy "bennvan" meg puffadok is, szinte csak ilyenkor van bélgázam, csak nem jön ki :(

Pedig mindig ugyanannyit igyekszem enni, és mozogni is. (Heti min.2-3 sport). Kéthetente max. 1szer 1 szelet süti/csoki, vagy fél pizza ha haverokkal muszáj. Csak teljes kiőrlésű/rozsos pékárut eszem meg, suliba & reggelie mindig tk kenyeres szendvicset viszek rengeteg zöldséggel.

Nem eszem mekibe, nem eszem gyorskaját, sem cukros dolgokat, ügyelek hogy napi 1,5-1,7 l vízet megigyak, min. 15-20 dkg gyümi és 40 dkg zöldség - főtt + nyers összesen - megvan hétköznap. Hétvégetne a gyümi több.


Mitől lehet hogy vannak ilyen periódusaim havonta hogy kimarad a székletem?:S

18/l


2011. márc. 29. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem nem kellene ezen aggódnód...

esetleg tudom neked ajánlani az útifű-maghéjat ami magas rosttartalmú és rendbe teszi az emésztést. kúra szerűen is lehet használni.

herbáriákban kapható.

2011. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!