Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogalmam nincs hogy létezek...

Fogalmam nincs hogy létezek e, valójában, a csütörtök estém óta. Mi történt?

Figyelt kérdés
Valószínűleg, Félelem és reszketés szindrómám van, minden hétvégén a tökéletes "fleshre" vadászok, de nem aféle, tini csilli villi tuc tuc partykon, hanem megalkotom magamnak a tökéletes estét. Ez így történt tegnap este is, elindultunk 3an kocsmázni, de már útközben Kalinkát szürcsöltünk,megérkeztünk a kocsmába, és fejenként- 1-1 fles abszinttal indítottunk, (persze addigra az üveg vodkát, benyeltük). Utána jöttek sorra a sörök flelesek, nem tudom mik, meg a zöldségek. Nem tudom hány óra fele a kocsma zárórát jelentett, és kitaláltuk h mennyünk fel x-hez aki tud 2-er rivotrilt. Elindultunk, ütköztünk nem tudom már kikkel, akik kannásbort nyeltek, és mért is ne hozzánk csapódtak. Elértünk X-hez, vettünk nem tom hány szem rivót, 6 darabra emlékszem, és tényleg. _Utána fogalmam nincs mi történt, egy tömben ébredtem fel úgy másnap de 10-11 fele, úgy hogy szét van szakadva a lábam, a fejem, meg nincs meg sok dolgom..a kérdésem, lehetséges ezt túlélni, vagy ilyen az élet a halál után?
2009. okt. 3. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Miva'?

Komolyra fordítva a szót, ne aggódj nem történt semmi szokatlan, élsz még csak amíg aludtál, aközben megerőszakolt egy falka 'raj'. Illetve nem is erőszak mert nem ellenkeztél, szal kihasználták az alkalmat:) Bizonyára onnan a sérülések.

2009. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha belegondolsz, tulajdonképpen nem mindegy, melyik élet ez, a halál előtti, vagy utáni, közbeni, esetleg egy másik dimenzió?...

érzékeled, h valahol létezel. - hát hajrá, élvezd a létezésedet. ha ilyen "fles partikkal", akkor úgy.

2009. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a Net-en létezel, mint virtuális szellem.
2009. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lehet:D... az a durva, h visszaolvasva én sem értem mit írtam.
2009. okt. 3. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!