Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkora sebességgel fut egy...

Mekkora sebességgel fut egy átlag ember?

Figyelt kérdés

hosszabb utat tervezek végigfutni és kicsit utána számolnák hogy mégis hogy is van ez..

2-3m/s körül lehet?

vagy esetleg még ha tudtok ilyet hogy bicajjal mi a szitu meg esetleg az úszás sebességét


2011. márc. 30. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam valahogy így van, nagyjából:


Gyalog 5 km 1 óra alatt.

Futva 10 km 1 óra alatt.

Bringa 16 km 1 óra alatt.


Haverom a 42 km maratont olyan 4 óra alatt futotta le, de én annyit nem bírnék futni. Ő is majd meghalt a végére, pedig előtte 1 hónapig edzett rá :)

2011. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha 16 km/h-val bringázol akkor ritka gyenge szervezeted lehet.
2012. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Köszi a lebaszást, de bringaúton sem száguldozok, mert egyszer volt mikor 2 métert repültem bokorba, amiatt, hogy a szembejövő sráccal összeért a kormányunk, túl gyorsan mentem, keskeny volt az út és ennyi.


Megyek olyan tempóban, ami nekem kényelmes és biztonságos. És ha kirándulunk másokkal többen bringával, akkor sem megyünk gyorsabban, mert fölösleges.

2012. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nincs kilóméter órám, csak a távolságokból gondolom, hogy átlag annyival megyünk.
2012. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

XD én hegyen megyek annyival.

am sztem nem a szervezeted lehet gyenge, mert a többi szám stimmel, hanem a bringád.

2015. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!