Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depreszios vagyok szorongásos...

Depreszios vagyok szorongásos beteg, átlag külsejü ember. és mindig valaki betalál. Betegség miat veszen igy vagy. Már rávanirva az arcomra? Legyetek szivesek csak normálisak. Ez sajna nekem komoly!

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 14:25
 1/10 Antóniaa válasza:
Hogy érted azt hogy Valaki mindíg betalál? Ha kifejted, talán tudunk segíteni...
2011. jan. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
járj pszihologushoz,és kezdj el gyurni ha valaki kever letudod csapni
2011. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Fiú,vagy lány?
2011. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
valamiért közhelyen vannak aprob beszolások,persze depreszios vagyok.és látyák hogy velem valami nem oké.talán ezért.6évig önvédelmi sportot üztem.csak a depresziotol roszab nemkell látyák rajtam a megtörtcséget talán ezért?
2011. jan. 11. 14:32
 5/10 anonim válasza:
hát szerintem látják rajtad és ezért basztatnak
2011. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antóniaa válasza:
Próbálj kilábalni a betegségből. Gondolom szedsz gyógyszereket, de a legfontosabb,hogy saját magad próbálj meggyógyulni. A depresszió sokféle okból alakulhat ki,ezt Neked kell tudni kezelni. Vegyél néhány ezzel kapcsolatos könyvet, nekem ezek sokat segítettek... A gyógyszerek is hatásosak, de én inkább abban hiszek,hogy agyban dől el minden. Főleg ezzel a betegséggel kapcsolatban.
2011. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat,szedek gyogyszereket,de sajna ebben a felpörgöt világban dolizni kell nemlehet csinálni amit szeretek.és igy sokkal nehezeb!
2011. jan. 11. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is küzdősportokkla foglalkoztam kick-box utánna ökölvivás és én is depressziós vagyok. Át tudom érezni a helyzeted tudom min mész keresztül....
2011. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben nekem is van tapasztalatom,ha gondolod,priviben megosztom veled.
2011. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elöször is a legfontosabb,hogy mi az amit akarsz az éllettöl.MIK A VÁGYAID!Ezek teljesülése mindent megold.
2011. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!