Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy stresszes vagyok...

Lehet, hogy stresszes vagyok anélkül, hogy tudatában lennék?

Figyelt kérdés
2 hét múlva kell leadnom a szakdolgozatomat, ahhoz képest, teljesen jól állok vele, simán meglesz minden addigra. Én nem érzem magam emiatt stresszesnek, inkább jó érzés, hogy látom már a végét az egésznek. Párom viszont állítja, hogy szerinte stresszes vagyok, mert mostanában könnyebben elsírom magam mindenen, sokkal ritkábban kívánom a szexet, és amikor este hazaér, és felkelek a géptől, hirtelen nagyon fáradt és nyomott leszek, és nincs kedvem semmihez, akármit is akar csinálni. Szerintem csak azért van, mert egész nap a képernyőt bámulom. Mit gondoltok?
2011. ápr. 1. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Valójában nem is tudom, hogy a párodnak van-e igaza vagy neked. Az igazság az, hogy a párod igaza felé hajlanék a leírtak alapján. Viszont falra tudok mászni, amikor teljesen nyugodtnak érzem magam és ezért vagy azért a fejemhez vágják, hogy stresszes vagyok. A dokim szerint is divat ma mindenre rákenni a stresszt. Ezer más oka lehet a fenti tüneteknek.
2011. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!