Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok aludni 5 napja. Nem...

Nem tudok aludni 5 napja. Nem vagyok álmos, sőt aktív vagyok. Megpróbálok aludni de nem sikerül. Mi lehet az oka? Nem vagyok stresszes, szerintem nincs ami kiváltaná.

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 04:52
 1/7 A kérdező kommentje:
nem kávézom, nem cigizek, nem iszok semmi koffeinest. :(
2011. jún. 7. 04:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Elképzelésem sincs, de most baromira irigyellek. :)


Nem történt veled mostanában valami nagyon jó dolog, amitől így felpörögtél? Vagy lehet, hogy csak nem fárasztod le magad eléggé.

Egy másik kérdésnél olvastam egyszer, hasonló téma volt, valaki azt tanácsolta, hogy szedjél elő egy olyan könyvet, ami egyáltalán nem érdekel, és azon tuti elálmosodsz. Például szakkönyv, jegyzet (én biztos, hogy menedzsmenttel próbálkoznék vagy analízissel).

2011. jún. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Le vagyok fárasztva. Nehéz fizikait végzek :S. Sajnos mostanába nem történt szuperjó dolog. a Könyvet megpróbálom köszi :D
2011. jún. 7. 05:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még, hogy a Biblia is biztos hamar fejbe vágna, mert annak meg nehéz a nyelvezete.
2011. jún. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de 4 évig a Pannonhalmi Bencésbe jártam heti 3 óra hittan, minden este ima, vasárnap mise, szombatonként bibliaértelmezés :( Am már tudtam aludni 2 órát :D
2011. jún. 7. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyira tudtam, hogy bele fogok trafálni, basszus. :D

Amúgy gratulálok. Jobban érzed magad legalább tőle? :)

2011. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit jah :D Köszi
2011. jún. 8. 03:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!