Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iszonyatosan fáj az alhasam...

Iszonyatosan fáj az alhasam és a derekam, görcsöl, olyan minta megjönne pedig nem kellene. Csak az egyik oldalon. Lehet a vesém? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Baba vagy petefészek gyulladás-felfázás...
2011. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Iszonyatos, már a combomba is sugárzik.Pont olyan mint amikor megjön csak az egyik oldalon.Még nem kellene megjönnie,nem értem...18 éves vagyok és szűz, szóval baba kizárva.

Esetleg tudsz vmi tanácsot adni,mit vegyek be?

2011. ápr. 1. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha görcsöl és nem vagy annyira a gyógyszerek híva akkor MagneB6-t ha szedsz gyógyszert akkor Nospát vagy egyéb görcsoldót.És menj mindenképpen nőgyógyászhoz!Nem kell beutaló!
2011. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2011. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Szerinted mi lehet?Bevettem egy nospát,remélem hat...ha elmúlik tőle, akkor is menjek el?Gondoltam veseproblémákra is, de kb. egy hónapja voltak más oko miatt vérvételen és vizeletvizsgálaton,akkor gondolom csak látták volna, ha esetleg vesekövem van.

Még egyszer köszi hogy írtál!:)

2011. ápr. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!