Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy ingem, aminek a...

Van egy ingem, aminek a hátulján ilyen arany és ezüt cérnával van varrva a minta és iszonyatosan szúr. Mit lehet ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés
Elég drága volt és tetszik is szóval kidobni nem szeretném.
2011. jan. 19. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél alá pólót trikót - és megoldódik a probléma :)
2011. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan farmernadrágom, aminek a gombja olyan bambán állt, hogy szúrta a hasam. Ezért leragasztottam cellux-szal, és utána nem volt gond. :)

Persze mosás előtt leszedtem, utána meg vissza, de így már abszolút használható volt. Nem tudom mekkora a minta az ingeden, esetleg próbáld meg ezt a verziót.

2011. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy a minta elég nagy, az ing egész hátulján van szóval a celluxos módszer az én esetemben nem működne.

2011. jan. 20. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Celluxos vagyok.

Agyaltam a problémádon, eszembe jutott még egy megoldás, de lehet elvetemült. Színtelen körömlakkal belülről rámenni a cérnára. Hátha képez egy olyan bevonatot rajta, amitől nem szúr majd. Ezt szerintem ki lehetne próbálni először egy apró felületen, hogy azért feleslegesen ne mázold össze, ha mégse működne :)

2011. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi lehet kipróbálom ezt :)
2011. jan. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!