Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónaljban jelentkező fájdalom,...

Hónaljban jelentkező fájdalom, illetve talán egy kicsi csomó is kitapintható. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta érzem. Nem tudom, hogy esetleg valami nyirokcsomó vagy mirigy begyulladhatott... Esetleg komolyabb baj is lehet? Forduljak vele orvoshoz, vagy várjam meg, hogy elmúlik-e? Mit tanácsoltok? 25 éves lány vagyok.
2009. febr. 26. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a háziorvoshoz, ő tudja csak biztosra megmondani, hogy mi az, de valószínű, hogy begyulladt egy szőrtüsző, főleg akkor fordul elő, ha borotválod a hónaljad (bár én gyantázom, de egyszer nekem is volt ilyen problémám).

Szóval biztosat csak orvos tud mondani.

2009. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, elképzelhető amit írtál, mivel tényleg borotválni szoktam.
2009. febr. 26. 21:38
 3/5 anonim válasza:
100%
nekem is szokott lenni hasonló de az másnapra mindig elmúlik. szerintem nem kell nagy ügyet csinálni de egy háziorvos azért nem árthat csak hogy tutira megnyugodj.
2009. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
21:43 -as vok 20éves fiú az lemaradt:)
2009. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már el is múlt, kb. 2 napig éreztem. Sztem nem lehetett komoly gond.
2009. febr. 28. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!