Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megőrülök! Komolyan nincs...

Megőrülök! Komolyan nincs semmi gyógymód? Ez már így marad?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy jó ideje(kb 2 éve) betegesen melegem van. Tényleg beteges, télen kabát nélkül, csak egy vékonyabb pulcsiba mászkálok, mert egyszerűen nem érzem a hideget. A nyár kínszenvedés, többnyire nem sok helyre megyek. Voltunk már egy csomó orvosnál, egyik sem mondott semmit, nem tudják mi ez.
2011. ápr. 3. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Talán egy megoldás van: elköltözni egy hideg éghajlatú országba:)
2011. ápr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

feküdj be jégkockák közé :)

bocsi de talán használhat komolyan nem viccelek!télleg nem :| látod még az arcom is komoly :D

de komolyan mondtam.vagy egy jéghideg zuhany...mondjuk lehet akkor meg minden túl HIDEG lesz

azért probáld meg

2011. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 tetris ***** válasza:
Klimaxolsz te is?
2011. ápr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, hidegvízzel zuhanyozom, főleg nyáron. De 10 percig segít, nem állhatok egész nap a zuhany alattxD

Amúgy meg 17 éves vagyok, nem, nem klimaxolok

2011. ápr. 3. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Mérték már a vérnyomásod?
2011. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen, normális az is... nagyon ritkán magas, de akkor szédülök is...
2011. ápr. 4. 16:19
 7/14 anonim ***** válasza:

probáld ki a jégkockákat :D

van egy jobb ötletem!

inkább tegyél minden ruhadarabodba jégkockát(amelyikbe lehetséges mert pl.pólóba nem lehet mert kiesik)

2011. ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
uh ilyet még nem hallottam nehéz lehet akkor neked:/ főleg a szép napos időkben:S az orvosok nem tudtak mondani semmit? keressetek fel egy másikat...
2011. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát már annyi helyen voltam...:/ homeopátiás kezelést is kaptam, az sem segített, csak beteg lettem tőle, majd most megyek tavasszal bőrgyógyászhoz, hátha:)
2011. ápr. 5. 06:12
 10/14 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigyed rendben van? Vizsgálták?
2011. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!