Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fél éve meg vagyok fázva...

Fél éve meg vagyok fázva (orrdugulás, orrfolyás, köhögés, illetve evés után mindig köhögök, amúgy meg nem. Mi a gyógymód?

Figyelt kérdés
Fél éve kezdődött. Egyfolytában folyik az orrom és be van dugulva kicsit. Olyan mintha meg lennék fázva. De megfázásra szedtem gyógyszert, nem hatott. Allergiavizsgálaton is voltam, negatív, nyelőcsőröntgen (reflux gyanú miatt) negatív lett. Három hete vették ki az orrmanudlám, semmi nem javult... Most vasat szedek rá(bár nincs hiányom) ezt mondta a gégész. Eddig nincs javulás. Mit tegyek van-e megoldás?
2011. okt. 10. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
jaj persze 13 éves vagy oszt már csak 2 hónapod van hátra oda is van írva 1998 úgyhogy mással szórakozz
2011. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltál védekezés nélküli szexuális kapcsolatban? Itt bármilyen kapcsolatot értek, még akkor is ha megbízol az illetőben.

Egy nemibeteggondozós vérvételre elmennék a helyedben. Egyszer hallottam egy pasiról, akit már v fél éve vizsgáltak megfázás miatt, még szívultrahangon is volt és egyebek, mikor találomra megcsináltak nála egy HIV tesztet. :(

2011. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok hát szerintem valamire otthon olyan tüneteket vált ki csinálj nagy takarítást de az is lehet hogy tüdő gyuszi !!
2011. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-válaszoló akkor márt nem itt lógnál
2011. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lett valami eredmény? hasonló cipőben járok.
2016. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!