Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1 hete folyamatosan fáj a...

1 hete folyamatosan fáj a jobb bordám alatti rész meg jobb oldalt a derekamtól a vállamig.3-4 órával ezelőtt észrevettem, hogy ha eszek utána hányingerem van. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Voltam UH-n s mondták, hogy nem vakbél gyulladás. Epekövet sem találtam. Az lehet, hogy annyira kicsi az epekő,hogy nem lehet észre venni az UH-n?
2011. ápr. 8. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Már az egy miliméteres epekövet is meglátja az orvos!Szerintem levegő szorult be!Miért nem küldött el az orvos röntgenre is?Az kimutatná ha tényleg levegő szorult volna be!Egyébként elég veszélyes úgyhogy vissza mennék a hejedben holnap az ügyeletre! Jobbulást! :)
2011. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 hete fáj már. Egész héten rohangáltam orvoshoz. Nem hinném, hogy levegő szorult be, mert hányingerem is van meg rosszul vagyok a tejtől, tojástól is. Az egész hátam meg derekam "leszakad"...
2011. ápr. 8. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen tünteim, de az UH-n semmit nem találtak....és hát ilyenkor mikor az orvos tanácstalan, meg nem is érdekli igazán, akkor a stresszre fogja...így Te is stresszes vagy :)
2011. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az epeholyag-gyulladas fo tunete a jobb oldali legalso borda alatti fajdalom. Idult esetben ez lehet apro kellemetlenseg, mely etkezesek utan nehany oraval lep fel. Ha a gyulladast az epevezetekben megrekedt nagy epeko okozza, heves fajdalom jelentkezik, amint az epeholyag megprobalja az epet atpreselni az akadalyon.

Ez a fajdalom kisugarozhat a hatba es a jobb vallba, de gyakran kiseri emelyges, hanyas, etvagytalansag.

Az epeholyag aktivitasat serkento novenyek: articsoka, cekla, verehullo fecskefu, pitypanggyoker, cickafark, es a retek.

Tehat gyogynovenyekkel es zoldsegekkel is tudod ezt kezelni.

2011. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Raphacol, v. Cholagol csepp patikában vény nélkül kapható.
2011. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De az epehólyag gyulladást vagy követ UH-n kell, hogy lássák....én már vagy 3-4 UH-n voltam és se a májamon se a vesémen, se az epémen nem látnak semmi kórosat.....
2011. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Remélem, hogy lassan majd elmúlik :)

2011. ápr. 10. 00:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hogy vagy azóta kérdező, kiderült mi okozta a bajt?

És attól a kedves válaszolótól is kérdezem, ha még olvassa, aki hasonló tünetektől szenvedett, hogy megoldódott a dolog?

2013. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!